New Relic Insights Integration (7.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: never
de: nie

en: Date/time
de: Datum/Zeit

en: Transaction type
de: Transaktions-Typ

en: Account number
de: Kontonummer

en: HTTP response code
de: HTTP-Status-Code

en: App ID
de: App-ID

en: Query key
de: Abfrageangabe
