New Relic Insights Integration (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: never
nl: nooit

en: Date/time
nl: Datum/tijd

en: Transaction type
nl: Transactie type

en: Account number
nl: Rekeningnummer

en: HTTP response code
nl: HTTP-statuscode

en: App ID
nl: App-ID

en: Query key
nl: Query-sleutel
