New Relic Insights Integration (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Transaction type
tr: İşlem tipi

en: Account number
tr: Hesap numarası

en: HTTP response code
tr: HTTP yanıt kodu

en: Query key
tr: Sorgu anahtarı
