New Relic Insights Integration (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: never
es: nunca

en: Date/time
es: Fecha/hora

en: Transaction type
es: Tipo de transacción

en: Account number
es: Número de cuenta

en: HTTP response code
es: Código de respuesta HTTP

en: Query key
es: Clave de consulta
