New Relic Insights Integration (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: never
pl: nigdy

en: Transaction type
pl: Typ transakcji

en: Account number
pl: Numer konta

en: HTTP response code
pl: Kod odpowiedzi HTTP

en: App ID
pl: ID aplikacji

en: Query key
pl: Klucz zapytania
