New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Overview
es: Vista general

en: Not loaded
es: No cargado

en: API Key
es: Clave API

en: Exists
es: Existe

en: Available
es: Disponible

en: Not set
es: No dispuesto

en: App Settings
es: Preferencias de Aplicación
