New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Exists
fi: On olemassa

en: Available
fi: Saatavilla

en: Not set
fi: Ei asetettu
