New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Overview
hu: Áttekintés

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Exists
hu: Létezik

en: Available
hu: Elérhető

en: Not set
hu: Nincs beállítva
