New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า
