New Relic (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Configure
ar: ضبط

en: Available
ar: متوفّر
