New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Overview
cs: Přehled

en: Configure
cs: Nastavení

en: Exists
cs: Existuje

en: Available
cs: K dispozici

en: Not set
cs: Nenastaveno
