New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Overview
de: Übersicht

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Not loaded
de: Nicht geladen

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Exists
de: Vorhanden

en: Available
de: Verfügbar

en: Not set
de: Nicht eingerichtet

en: App Settings
de: Anwendungseinstellungen
