New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Overview
ru: Обзор

en: Configure
ru: Настроить

en: API Key
ru: Ключ API

en: Exists
ru: Существует

en: Available
ru: Доступно

en: Not set
ru: Не установлено
