New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Exists
sk: Existuje

en: Available
sk: Dostupné
