New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Overview
bg: Обзор

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Details
bg: Детайли
