New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Overview
ca: Resum

en: Configure
ca: Configura

en: Details
ca: Detalls

en: Exists
ca: Existeix

en: Available
ca: Disponible

en: Not set
ca: Sense establir
