New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Overview
da: Overblik

en: Configure
da: Konfigurér

en: API Key
da: API-nøgle

en: Details
da: Detaljer

en: Exists
da: Eksisterer

en: Available
da: Tilgængelig

en: Not set
da: Ikke angivet
