New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Overview
id: Sekilas

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Details
id: Rincian

en: Exists
id: Tersedia

en: Available
id: Ketersediaan

en: Not set
id: Tidak disetel
