New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Overview
kk: Шолу

en: Configure
kk: Баптау

en: Details
kk: Мәліметтер
