New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Overview
nl: Overzicht

en: Configure
nl: Instellen

en: Not loaded
nl: Niet beschikbaar

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Exists
nl: Bestaat

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: App Settings
nl: App-instellingen
