New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Overview
pl: Przegląd

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: API Key
pl: Klucz API

en: Details
pl: Szczegóły

en: Exists
pl: Istnieje

en: Available
pl: Dostępne

en: Not set
pl: Nie ustawiono
