New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Configure
ps: سازول

en: Details
ps: سپړنې
