New Relic RPM Integration (7.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Details
vi: Chi tiết

en: Exists
vi: Tồn tại

en: Available
vi: Có sẵn
