New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Transactions
be: Транкзацыі

en: Disable
be: Выключыць

en: Overview
be: Агляд

en: Configure
be: Правіць

en: API Key
be: Ключ API

en: Details
be: Падрабязна
