New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Disable
cy: Analluogi

en: Overview
cy: Arolwg

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Details
cy: Manylion

en: Exists
cy: Yn bodoli
