New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Transactions
gl: Transaccións

en: Disable
gl: Desactivar

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Configure
gl: Configurar

en: Details
gl: Detalles

en: Exists
gl: Existe

en: Available
gl: Dispoñible
