New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disable
is: Afvirkja

en: Overview
is: Yfirlit

en: Configure
is: Stilla

en: Not loaded
is: Ekki virkt

en: API Key
is: API Lykill

en: Details
is: Nánar
