New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Transactions
ja: トランザクション

en: Disable
ja: 無効

en: Overview
ja: 概観

en: Configure
ja: 設定

en: Details
ja: 詳細

en: Exists
ja: 存在

en: Available
ja: 利用可能

en: Not set
ja: 未設定

en: URL rules
ja: URLルール
