New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Details
jv: Lengkapé

en: Exists
jv: Ana
