New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Details
fa: جزئیات

en: Available
fa: در دسترس
