New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Exists
sk: Existuje

en: Available
sk: Dostupné
