New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Transactions
ta: பரிவர்த்தனைகள்

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Details
ta: விவரங்கள்
