New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Exists
bo: གནས་འདུག
