New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Disable
bs: Onemogući

en: Overview
bs: Pregled

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Details
bs: Detalji

en: Exists
bs: Postoji
