New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Transactions
cs: Transakce

en: Disable
cs: Vypnout

en: Overview
cs: Přehled

en: Configure
cs: Nastavení

en: Details
cs: Detaily

en: Exists
cs: Existuje

en: Available
cs: K dispozici

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: URL rules
cs: Pravidla URL
