New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Transactions
de: Transaktionen

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Overview
de: Übersicht

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Not loaded
de: Nicht geladen

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Exists
de: Vorhanden

en: Available
de: Verfügbar

en: Not set
de: Nicht eingerichtet

en: URL rules
de: URL-Regeln

en: App Settings
de: Anwendungseinstellungen
