New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Exists
el: Υπάρχει

en: Available
el: Διαθέσιμο
