New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Transactions
et: Tehingud

en: Disable
et: Keela

en: Overview
et: Ülevaade

en: Configure
et: Seadistus

en: Details
et: Üksikasjad

en: Exists
et: Väljumine

en: Available
et: Saadaval

en: Not set
et: Pole määratud
