New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Configure
fi: Määrittele

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Exists
fi: On olemassa

en: Available
fi: Saatavilla

en: Not set
fi: Ei asetettu
