New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Transactions
hu: Tranzakciók

en: Disable
hu: Letiltás

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Configure
hu: Beállít

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Details
hu: Részletek

en: Exists
hu: Létezik

en: Available
hu: Elérhető

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: URL rules
hu: Webcímszabályok
