New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Transactions
it: Transazioni

en: Disable
it: Disattiva

en: Overview
it: Panoramica

en: Configure
it: Configura

en: Details
it: Dettagli

en: Exists
it: Esiste

en: Available
it: Disponibile

en: Not set
it: Non impostato

en: URL rules
it: Regole URL

en: App Settings
it: Impostazioni app
