New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Transactions
kn: ವ್ಯವಹಾರಗಳು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ
