New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Available
ku: هەیە
