New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Disable
lt: Išjungti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: API Key
lt: API raktas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Exists
lt: Esantys
