New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Disable
oc: Desactivar

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Configure
oc: Configurar

en: Not loaded
oc: Pas cargat

en: Details
oc: Detalhs

en: Exists
oc: Present

en: Available
oc: Disponible
