New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Transactions
ro: Tranzacţii

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Configure
ro: Configurează

en: API Key
ro: Cheie API

en: Details
ro: Detalii

en: Exists
ro: Există

en: Available
ro: Disponibil

en: Not set
ro: Nu este setat
