New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Transactions
ru: Операции

en: Disable
ru: Отключить

en: Overview
ru: Обзор

en: Configure
ru: Настроить

en: API Key
ru: Ключ API

en: Details
ru: Подробности

en: Exists
ru: Существует

en: Available
ru: Доступно

en: Not set
ru: Не установлено

en: URL rules
ru: URL правила
