New Relic (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Transactions
ur: لین دین

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Overview
ur: جائزہ

en: Configure
ur: ترتیب

en: Details
ur: تفصیلات
