NewsFlash (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Content Bottom
da: Indhold bund

en: Red
da: Rød

en: Style
da: Typografi

en: Font Family
da: Skriftfamilie

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Black
da: Sort

en: User 1
da: Bruger 1

en: User 2
da: Bruger 2

en: User 3
da: Bruger 3

en: User 4
da: Bruger 4

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Sidebar Left
da: Venstre sidepanel

en: Sidebar Right
da: Højre sidepanel

en: Footer Message
da: Sidefod

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Search Box
da: Søgefelt

en: Highlighted
da: Fremhævet
