NewsFlash (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Use Fixed Width
hu: Rögzített szélesség használata

en: Fixed Width Size
hu: Rögzített szélesség

en: Show Breadcrumbs
hu: Morzsák megjelenítése

en: Use IE PNG Fix
hu: Rögzített IE PNG használata

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Red
hu: Vörös

en: Style
hu: Stílus

en: Left Sidebar Width
hu: Bal oldalsáv szélessége

en: Right Sidebar Width
hu: Jobb oldalsáv szélessége

en: Font Family
hu: Betűcsalád

en: "Arial Narrow", Arial, Helvetica, sans-serif
hu: „Arial Narrow”, Arial, Helvetica, sans-serif

en: "Times New Roman", Times, serif
hu: „Times New Roman”, Times, serif

en: "Lucida Sans", Verdana, Arial, sans-serif
hu: „Lucida Sans”, Verdana, Arial, sans-serif

en: "Lucida Grande", Verdana, sans-serif
hu: „Lucida Grande”, Verdana, sans-serif

en: Georgia, "Times New Roman", Times, serif
hu: Georgia, „Times New Roman”, Times, serif

en: Custom (specify below)
hu: Egyéni beállítások (alább részletezve)

en: Custom Font-Family Setting
hu: Egyéni betűcsalád beállításai

en: Include Local Content File
hu: Helyi tartalomfájl beágyazása

en: Local Content File Name
hu: Helyi tartalomfájl neve

en: Use Themed Logo
hu: Smink logó használata

en: Violet
hu: Bíbor

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Black
hu: Fekete

en: User 1
hu: Felhasználói 1

en: User 2
hu: Felhasználói 2

en: User 3
hu: Felhasználói 3

en: User 4
hu: Felhasználói 4

en: User 5
hu: Felhasználói 5

en: User 6
hu: Felhasználói 6

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Copper
hu: Réz

en: Use Suckerfish Menus
hu: <em>Suckerfish</em> menük használata

en: Specify Custom Logo Size
hu: Egyéni logó méretének beállítása

en: Logo Width
hu: Logó szélessége

en: Logo Height
hu: Logó magassága

en: Suckerfish Menu
hu: <em>Suckerfish<em> menü

en: Sidebar Left
hu: Bal oldalsáv

en: Sidebar Right
hu: Jobb oldalsáv

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Search Box
hu: Keresési doboz

en: Highlighted
hu: Kiemelt
